Hindistan Eşkıyaları / Thugs of Hindostan (2018) filminin beklenen fragmanı yayımlandı. Filmin başrollerinde 3 Idiots (2009) ve Dangal (2016) ile tanıdığımız Aamir Khan, Amitabh Bachchan, Katrina Kaif, Fatima Sana Shaikh yer alıyor.

Oldukça uzun bir süreye sahip fragman bize karakterleri tanıtarak filmin konusundan bahsediyor. Filmde 1795 yılına gidiyoruz. İngiliz Doğu Hindistan Şirketi yükselişte ancak birtakım haydutlar yollarına çıkıyor. Bu haydutların başını çeken isim Khudabaksh (Amitabh Bachchan) yanında ise elinde okuyla Zafira (Fatima Sana Shaikh) yer alıyor. Karakter tanıtımlarında Khudabaksh için ”tek gerçek haydut” sıfatı kullanılırken Zafira için ”küllerinden doğdu” deniyor. Katrina Kaif’in dansçı Suraiyya karakteri hakkında ise pek bilgimiz yok.

View this post on Instagram

@Regrann from @katrinakaif

A post shared by Yash Raj Films (@yrf) on

Filmimizin kötü adamını da izliyoruz fragmanda, John Clive isimli bir İngiliz. Haydutlarla başa çıkabilmek için birini arıyor ve Firangi Mallah (Aamir Khan) çıkıyor karşısına. Aamir Khan oynadığı karakter hakkında şöyle diyor: “İşte bu Firangi Mallah. Bu gezegende benden daha nazik birini bulamayacaksınız. Dürüstlük benim ikinci adım ve sadakat benim işim. Büyükannnem üzerine yemin ederim.”

Para için her şeyi yapar gözüken, filmdeki tarafından emin olamadığımız Firangi karakteri, filmin mizah ihtiyacını yüksek oranda karşılayacak gibi.

Philip Meadows Taylor’ın Bir Haydutun İtirafları kitabından uyarlanan filmin yönetmenliğini Vijay Krishna Acharya üstleniyor. Bize hem karada hem denizde bol aksiyon sahnesi izletecek olan film, Bollywood’un şimdiye kadarki en yüksek bütçeli filmi.

Thugs of Hindostan, Türkiye’de 30 Kasım’da vizyona girecek.

Kaynak: 1

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here