Emmy Ödülleri bir kez daha sahiplerini buldu!

Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu‘nda düzenlenen törende birbirinden ünlü isimler göz kamaştırdı. Her zaman görmeye alışık olduğumuz şıklık yarışı, kırmızı halı yerine bu kez mor halıda başladı.

Helenistik modellerden prenses modellere ve vintage elbiselere kadar pek çok tarzda ve renkte elbise görüğümüz bu gecede tabii ki beyleri de unutmuyoruz. Birbirinden şık takımları ile onlar da birbirleri ile yarıştı.

Game of Thrones‘un güzel oyuncuları ile başlayalım. Öncelikle gecede GOT tabii ki de ödülsüz bırakılmadı. Bunun şerefine Emilia Clarke ve Sophie Turner‘ı oldukça şık görüyoruz. Emilia Clarke ve Valentino elbisesi oldukça cesur bir elbise. Az takı ve abartısız bir makyaj/saç ile görünümünü tamamlamış ve çok şık olmuş. Sophie Turner ise Louis Vuitton elbisesi ile mor halıda kendini görünür kılıyor. Fakat elbise modelinin biraz demode oluşu gözümüzden kaçmadı. Turner da saçlarını geriye doğru atıp bir de gözlerine smokey eye yaparak görünümünü tamamlamış. Genel hatları ile ikisinin de şık ve sade olduğunu söylemek mümkün.

Good Place dizisinin oyuncuları ile devam ediyoruz. Kristen Bell ve Dior elbisesi dikkat çekici ve renkli ama aynı zamanda da sade duruyor. Bel detayları elbiseye ayrı bir hava katmış. Bu sezon ve özellikle Emmy’de bu tarz dekolteler çok fazla görünüyor. Kısa saçlarını toplayıp her zaman alışkın olduğumuz sade makyajı ile geceye katılmış. Diğer yandan Jameela Jamil ise Monique Lhullier mavi elbisesi ile oldukça dikkat çekici duruyor. Esmer teninde mavi elbise kendini gösteriyor. Fakat elbisenin kumaşından mıdır bilinmez fazlasıyla ütüsüz duruyor. Kırmızı ruj ve klasik saç modeli ile tamamladığı görünümünde kırmızı ruja gerek var mıydı tartışılır ama iki oyuncunun da güzel durduğu kesin.

İki kişi tamam fakat üç kişinin aynı ödül töreninde pişti olması! Evet özel gecelerin korkulu rüyası pişti, Emmy ödüllerini de es geçmedi. Birebir aynı elbise olmasa da benzer model ve özellikle aynı renklerde elbise giyen üç güzel tabii ki de gözlerden kaçmadı. Pembe ve kırmızının moda dünyasında yavaş yavaş bir arada kullanılması ile birlikte farklı modellerde üç elbise karşımızda. Susan Kelechi Watson straplez balık modeli kırmızı elbisesine farklılık kazandıran düşük, balon pembe kolları ile halıda boy gösterirken Mandy Moore, Brandon Maxwell elbisesi ile kendisinden farklı olarak iki parça gibi görünen bir elbise tercih etmiş. Fakat renk ve kol detayları olarak pişti olmaktan kaçamamış. Taraji P. Henson ise Moore’nun renklerini tersine çevirmiş ve daha uçuş uçuş tül bir elbise giymiş. Henson elbisesinin kolları ile halıda birbirinden güzel pozlar verirken de adeta şov yapmış. Ünlü güzeller aman pişti olduk diyerek birbirinden kaçmamış, aksine Mandy Moore, “Her zaman burada olmaktan ve arkadaşım Susan Kelechi Watson ile ikiz olmaktan mutlu oldum” diyerek Watson ile sosyal medyada fotoğraf paylaştı.

Gecenin prenses modelleri ile devam edelim. Popülerliğini her daim koruyan bu model, tabii ki bu gecede de karşımıza çıktı. Birbirine çok benzer modeller fakat birbirinden farklı üç renk ve güzel. Brittany Snow, Casadei buz mavisi elbisesi ile adeta Sindirella gibi görünüyor. Elbisesinin üst katındaki buz mavi benekli tül ve altındaki ten rengi astarı çok şık duruyor. Görünümünü gözlerinin rengini ortaya çıkaracak sadelikte kırmızı ruju ile tamamlamış. Joey King ise Zac Posen kırımızı elbisesi ile daha klasik bir görünüm yakalamış. Naomi Watts, Dior elbisesi içinde o kadar asil duruyor ki söylenecek söz yok desek yeridir. Elbisenin üst tarafındaki transparan dantel detayları ve özellikle belindeki kemer detayı dikkat çekiyor. Üç güzelin de kendine has prenses modeli yorumu Emmy Ödülleri’ne yakışır duruyor.

Birbirinden farklı iki elbise. Son dönemlerde birçok projede gördüğümüz ve son zamanların parlayan yıldızı Zendaya, asimetrik kesim, transparan ve satenin birlikte kullanıldığı zümrüt yeşili Vera Wang elbise ile karşımızda. Abartısız bir makyaj ve aynı renkteki ayakkabıları ile görünümünü tamamlamış. Gwyneth Paltrow, Valentino‘dan 1963 yılında dikilmiş vintage bir elbise giymiş. Elbise üç parçaya bölünmüş gibi duruyor ve kollarındaki tüyler ile Emmy’nin en şık kadını olduğunu söyleyemeyiz.

Farklı üç elbise ile tam gaz devam! Dascha Polanco‘nun Christian Siriano elbisesi kollarındaki pembe detaylar ile dikkat çekiyor ama gerekliliği gerçekten tartışılır. Aynı zamanda pembe detaylar ile pişti olan olana. Daha fazla görmemeyi umarak diğer bir güzele geçiyoruz. Gwendoline, Christie Gucci elbisesi ile sanki diziden direkt Emmy ödüllerine gelmiş gibi dursa da elbise, ”Ben Gucci’yim” diyerek çok uzaktan bile kendini belli ediyor. Pose dizisinin Angel’ı Indya Moore, Louis Vuitton elbisesi ile oldukça cesur adımlar atıyor.

71. Emmy Ödülleri’nde beylerin şıklık yarışını okumak için buraya tıklayabilirsiniz!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here