Bir müzik senesinin daha sonuna geldik. Herkesin merakla beklediği 60. Grammy Ödülleri’nin adayları açıklandı. Ödül töreni 28 Ocak günü gerçekleşecek.

1. Senenin Albümü

Grammy’nin en önemli kategorisi olan senenin albümü kategorisinde Kendrick Lamar, Jay-z, Lorde, Childish Gambino ve Bruno Mars yarışacak.

2. Senenin Kaydı

3. Senenin Şarkısı

 

Congratulations 60th #GRAMMYs Song Of The Year nominees: “Despacito” @daddyyankee, @justinbieber, @poobear, @erikaender, @luisfonsi, and Marty James Garton. _____________________________________________________________ “4:44” @cubansoze and JAY-Z. _____________________________________________________________ “Issues” @itsbennyblanco, Mikkel Storleer Eriksen, Tor Erik Hermansen, @imjmichaels, and @tranterjustin. ______________________________________________________________”1-800-273-8255″ @alessiasmusic, @Logic, @6ixvmg, and @thegr8khalid. ______________________________________________________________”That’s What I Like” @mr_brodyb, @jamesfauntleroyii, @philsmeeze, @brunomars, Ray Charles McCullough II, Jeremy Reeves, @rayromulus, and Jonathan Yip.

A post shared by Recording Academy / GRAMMYs (@recordingacademy) on

4. En İyi Yeni Sanatçı

5. En İyi Pop Vokal Albümü

6.En İyi Rock Albümü

7. En İyi Rap Albümü

8.En İyi Country Albümü

Bakalım bu sene de Grammy Ödül Töreni’nden hüsranla ayrılacak mıyız?

Diğer adaylıklara buradan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here