Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Son zamanlarda oyun severlerin en yakın dostu olan Humble Bundle, yepyeni bir sürpriz ile daha karşımızda. Geçtiğimiz aylarda Amnesia serisi ve Outlast gibi oldukça ünlü oyunları ücretsiz dağıtan Humble Bundle, bu kez de Formula serisinin en çok beğenilen oyunlarından biri olan ”F1 2015”i ücretsiz dağıtıyor.

Market değeri 59 TL olan oyun an itibari ile Steam üzerinden %75’lik bir indirim ile 14.75 TL’ye satın alınabiliyor. Sanıyoruz ki Humble Bundle da bu indirimden yararlanarak oyunu bizler için ücretsiz erişime açtı 🙂 Aman acele edin, ücretsiz erişim 24 Mart saat 20:00‘de sona eriyor.

Ücretsiz F1 2015’i Nasıl Alacağım?

Öncelikle ürünün bulunduğu, ilgili Humble Bundle sayfasına buraya tıklayarak ulaşıyoruz. Daha önceki ücretsiz erişim oyunlarında da olduğu gibi, oyun kodunu almamız için siteye üye olmuş olmamız gerekiyor. Eğer daha önce bir üyelik almadıysak profilimizi oluşturuyoruz. Sonrasında sayfada bulunan ”Add to Cart” seçeneğine tıklıyoruz. Ardından sırası ile ”Checkout” ve ”Get it for free!” seçeneklerine tıklıyoruz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra siteye kayıtlı olan email adresimize bir link gönderiliyor. Bu linke tıkladığımızda Steam kodumuzu alabiliyoruz.

Steam Kodunu Nasıl Aktif Edeceğim?

Steam uygulamasında “Kütüphane” sekmesine geliyoruz. Sol alt kısımda bulunan “Oyun Ekle” butonuna tıkladıktan sonra “Steam’de Ürün Etkinleştir” seçeneğine tıklıyoruz.

Açılan sekmede ilk olarak ”İleri”, daha sonra ”Kabul Ediyorum” butonlarına tıklıyoruz. Sonrasında ise gelen kısma Humble Bundle’dan aldığımız kodu giriyoruz ve İleri diyoruz. Bu işlemlerden sonra oyun Steam kütüphanenize eklenmiş olacaktır. Hepinize iyi oyunlar!

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here