Battle Royale akımının sütü sağılmaya devam ediyor, bu sefer bu listeye eklenen oyun ise PlanetSide serisinin yeni oyunu: PlanetSide Arena.

100 Kişilik klasik Battle Royale moduna ek olarak, “Massive Clash” adını verdikleri bir modda 250’ye 250’lik takımların çarpışıp son bir kişinin hayatta kalmaya çalışacağını göreceğiz. Halen klas sistemini korumakta olan oyun; Medic, Enginer ve Assault olarak 3 farklı grup ile çıkışını gerçekleştirecek. Çıkışını takiben; Capture The Flag, Team Deathmatch, Search And Destroy, Conquest… Gibi modların da ekleneceğinin sözünü veren Daybreak Games, 29 Ocak 2019‘da sadece PC platformuna özel olacak şekilde PlanetSide Arena’nın çıkışı için hazırlıklarını yapıyor. Şu anda Steam üzerinden ön sipariş edilebilen oyun, 34,25₺‘lık bir fiyat etiketine sahip.

Kaçınılmaz olan(!) Mario Battle Royale, Skyrim Battle Royale ve Tetris Battle Royale oyunları hakkında ilk bilgiler ulaştığında siz değerli okuyucularımız ile de paylaşıyor olacağız. PlanetSide: Arena’nın ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here