Oyun severlerin en yakın dostlarından birisi olan Humble Bundle, yepyeni bir sürpriz ile daha karşımızda. Hemen hemen her ay bir büyük oyunu ücretsiz veren Humble Bundle, geçtiğimiz aylarda Amnesia serisi ve Outlast gibi oldukça ünlü oyunları ücretsiz dağıtmıştı. Şirketin bu seferki ücretsiz oyunu ise Shadowrun Returns isimli cyberpunk RPG. Üstelik DLC’lerinin de içinde bulunduğu Deluxe Edition halinde!

Market değeri 39 TL olan oyun an itibari ile Steam üzerinden %75’lik bir indirim ile 9.75 TL’ye satın alınabiliyor. Sanıyoruz ki Humble Bundle da bu indirimden yararlanarak oyunu bizler için ücretsiz erişime açtı ? Aman acele edin, ücretsiz erişim 23 Haziran saat 20:00‘de sona eriyor.

Ücretsiz Shadowrun Returns’u Nasıl Alacağım?

Öncelikle ürünün bulunduğu, ilgili Humble Bundle sayfasına buraya tıklayarak ulaşıyoruz. Daha önceki ücretsiz erişim oyunlarında da olduğu gibi, oyun kodunu almamız için siteye üye olmuş olmamız gerekiyor. Eğer daha önce bir üyelik almadıysak profilimizi oluşturuyoruz. Sonrasında sayfada bulunan ”Add to Cart” seçeneğine tıklıyoruz. Ardından sırası ile ”Checkout” ve ”Get it for free!” seçeneklerine tıklıyoruz. Bu işlemleri tamamladıktan sonra siteye kayıtlı olan email adresimize bir link gönderiliyor. Bu linke tıkladığımızda Steam kodumuzu alabiliyoruz.

Steam Kodunu Nasıl Aktif Edeceğim?

Steam uygulamasında “Kütüphane” sekmesine geliyoruz. Sol alt kısımda bulunan “Oyun Ekle” butonuna tıkladıktan sonra “Steam’de Ürün Etkinleştir” seçeneğine tıklıyoruz.

Açılan sekmede ilk olarak ”İleri”, daha sonra ”Kabul Ediyorum” butonlarına tıklıyoruz. Sonrasında ise gelen kısma Humble Bundle’dan aldığımız kodu giriyoruz ve İleri diyoruz. Bu işlemlerden sonra oyun Steam kütüphanenize eklenmiş olacaktır. Hepinize iyi oyunlar!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here