E3 2019 tüm hızıyla devam ederken, oyun dünyasını şaşırtan sürpriz CD Projekt Red firmasından geldi.

Microsoft konferansında yer alan CD Projekt Red, uzun zamandır beklenilen Cyberpunk 2077 oyunundan, sinematik fragman paylaştı. Fragmanın sonunda gördüğümüz karakter Johnny Silverhand ise, dünyaca ünlü aktör Keanu Reeves tarafından canlandırılıyor. CD Projekt Red, bu karakterin oyundaki rolünün büyük olduğunu ve Night City’de kendisini bol bol göreceğimizi açıkladı.

Reeves oyun dünyasında ilk kez, “The Matrix: Path of Neo” isimli oyunda Neo karakterini canlandırmıştı. O zamanın teknolojisi ve grafik kalitesinin detaylı olmamasından dolayı karşımıza çok iyi bir şekilde çıkmamıştı.

2019 senesi Keanu Reeves ve sevenleri için harika bir şekilde devam ediyor. John Wick Chapter 3: Parabellum ile dikkatleri yeniden üzerine çeken ünlü aktör, aynı zamanda Netflix’in “Always Be My Maybe” filminde de rol aldı ve büyük beğeni topladı. Ülkemizde 21 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecek olan Toy Story 4 animasyonunda ise seslendirme yapacak olan Reeves’in yine müthiş bir iş çıkaracağına dair şüphemiz yok.

Uzun süredir geliştirilen Cyberpunk 2077 ise, 16 Nisan 2020 tarihinde çıkacak. Türkçe dil desteği bulunan oyunun Steam’deki ön sipariş fiyatı ise 249₺. Keanu Reeves’ın yer aldığı oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here