Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Günümüz korku sinemasını bugünlere taşıyan mihenk taşlarından biri olan Halloween serisi son resmi geçidini yapmak için beyaz perdeye geri dönüyor. Beyaz perdenin ikonik seri katili Michael Myers’ın yarattığı son dehşete tanıklık etmek isteyen seyircilerin ise bir süre daha beklemesi gerekiyor. Zira merakla beklenen devam halkası ek çekimler için sete geri dönüyor.

Şubat ayında biten çekimlerin ardından kurgu aşamasına geçen film, gizli saklı yaptığı gösterimin ardından yeniden sette. Charleston, Güney Carolina’ya geri dönen set ekibi ek çekimler yapacak. Serinin 11. filmi olan “Halloween”ın vizyon tarihinde ise henüz bir değişiklik olmadı.

Küçük bir not düşelim; bu yeni devam halkası kendisinden önceki devam halkalarına bağlı kalmayacak. Serinin bir önceki devam halkası Halloween: Resurrection’da ölen, serinin ünlü kahramanı Laurie Strode yeni devam halkasının asıl kahramanı olarak boy gösterecek. Ünlü karakter bir kez daha Jamie Lee Curtis tarafından canlandırılacak. 40 yıl önce ünlü seri katilin elinden kurtulmayı başarmış olan Laurie, artık bir anneanne olarak tekrar kabuslarının kaynağı olan katille yüz yüze gelecek. Strode’un bir kez daha sadist seri katil Michael Myers ile yüzleşmek zorunda kalacağı devam halkasında, Judy Greer, Laurie’nin kızı Karen Strode’u, Andi Matichak da Laurie’nin torunu Allyson’ı canlandıracak.

“Our Brand Is Crisis”, “Hayallerimdeki Kadın”, “Yolların Prensi” ve “Pineapple Express” filmlerinden tanıdığımız David Gordon Green‘in yönetmen koltuğuna oturacağı filmin senaryosu da Green ile birlikte Danny McBride’ın imzasını taşıyor. Filmin yapım şirketi ise “Kapan” ve “Ölüm Günün Kutlu Olsun” gibi başarılı korku filmlerinin arkasındaki Blumhouse.

Yeni nesil “Halloween” 19 Ekim 2018 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Kaynak: 1

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here