Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

19 Kasım’da gerçekleşecek olan ve merakla beklenen ödül töreni American Music Awards sahnesinde performans sergileyecek sanatçılar belli oldu!

Selena Gomez

Özel hayatı ile son dönemlerde gündemde olan Gomez, “Lupus hastalığı” nedeniyle müzik kariyerine kısa süreli bir ara vermiş olsa da 2017 yılında özellikle yaptığı düetlerle adından oldukça söz ettirdi.

Christina Aguilera

Son 10 yılın Madonna’dan sonra en çok single satan sanatçısı olarak anılıyor. Yeteneği ve başarısı tartışılmaz olan sanatçının performansı ise Whitney Houston’u anma niteliğinde olacak.

Diana Ross

Efsane sanatçı Diana Ross, hem Amerikan Müzik Ödülleri’nde performans sergileyecek hem de “Hayat Boyu Başarı Ödülü”nün sahibi olacak.

 

BTS

Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Güney Koreli grup BTS’de Amerikan Müzik Ödülleri’nde sahnede olacak.

Amerikan Müzik Ödülleri’nin resmi sitesinde performans sergileyecek tüm sanatçılar henüz açıklanmadı. Fakat çeşitli kaynaklardan aldığımız bilgilere göre performans sergileyecek diğer sanatçılar şu şekilde:

Kelly Clarkson

Sam Smith

Lady Gaga

Shawn Mendes

P!nk

 

Biz hem dağıtılacak ödüller hem de sahne performansları için oldukça heyecanlıyız. Geçen yıl konuşması ile ödül törenine Selena Gomez damga vurmuştu. Bakalım bu yıl bizi neler bekliyor.

Selena Gomez’in geçen yıl ki AMA konuşması:

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here