Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

Geçtiğimiz seneye damgasını vuran dizilerden biri olan Netflix yapımı 13 Reasons Why’ın yeni sezon soundtrack’i duyuruldu.

Dizinin 2.sezonunun 18 Mayıs’ta çıkacağını 1 Mayıs’ta duyuran Netflix, 2 gün önce dizinin 2.sezonunun ilk fragmanını çıkarmıştı. Bugün ise Interscope Records, Twitter üzerinden 2.sezonun soundtrack’ini duyurdu.

Toplamda 20 şarkıdan oluşan soundtrack’te yine “The Night We Met”i görebiliyoruz. Aynı zamanda OneRepublic, Logic, The Alarm gibi isimleri ve dizinin yapımcıları arasında olan Selena Gomez’in de bu soundtrack’te olduğunu görebiliyoruz. Soundtrack, 13 Reasons Why’ın 2.sezon çıkış tarihiyle aynı gün (18 Mayıs) TSİ 19:00’da çıkacak.

İlk sezonuyla bir kesim tarafından sevilse de başka kesimler tarafından da topa tutulmuştu. Hannah Baker (Katherine Langford tarafından oynanıyor) karakterinin kendi intiharının arkasındaki nedenleri kasetlerle ortaya çıkarmasını konu alan dizi, geçen sene Netflix’in en başarılı yapımlarından biri olmuştu.

13 Reasons Why’ın içeriği bazı ülkelerde dizinin yasaklanmasına bile yol açmıştır. Netflix, bunun üzerine mental sıkıntı yaşayan insanlar için her bölümün başına yaklaşık bir dakikadan oluşan bir uyarı koyma kararı almıştı.

Dizi, konusu ve oyunculukların yanında müzik seçimleriyle de büyük dikkat çekmişti. Aralarında en fazla dikkat çekeni ise Lord Huron’un “The Night We Met” olmuştu.

 

 

Beğen
Beğen Harika Heuheu WOW Olmamış Kızdım!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here